Прокурором Рівненської області став Сергій Кубрак

Заступник Генерального прокурора України Григорій Середа представив колективу прокуратури Рівненської області нового керівника – старшого радника юстиції Сергія Михайловича Кубрака. Про це повідомила прес-служба прокуратури Рівненщини.

Під час виступу Григорій Середа окреслив першочергові завдання у діяльності органів прокуратури, а також зазначив, що основне з них - це утвердження верховенства права у державі та відновлення справедливості.

У свою чергу, керівник органів прокуратури Рівненської області Сергій Кубрак запевнив, що у тісній співпраці та взаєморозумінні з усіма гілками влади, громадськістю колектив органів прокуратури області виконає відповідально завдання, які поставлені перед ним.

Довідково: Сергій Кубрак народився на Чернігівщині в 1963 році. Стаж роботи в органах прокуратури – понад 17 років. Обіймав прокурорсько-слідчі посади, в тому числі керівні, у прокуратурах м. Києва, Київської області, Генеральній прокуратурі України. Має досвід роботи в центральних органах виконавчої влади.

Переглядів: 1232
Коментарі
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту