Прокурором Рівненської області став Сергій Кубрак

Заступник Генерального прокурора України Григорій Середа представив колективу прокуратури Рівненської області нового керівника – старшого радника юстиції Сергія Михайловича Кубрака. Про це повідомила прес-служба прокуратури Рівненщини.

Під час виступу Григорій Середа окреслив першочергові завдання у діяльності органів прокуратури, а також зазначив, що основне з них - це утвердження верховенства права у державі та відновлення справедливості.

У свою чергу, керівник органів прокуратури Рівненської області Сергій Кубрак запевнив, що у тісній співпраці та взаєморозумінні з усіма гілками влади, громадськістю колектив органів прокуратури області виконає відповідально завдання, які поставлені перед ним.

Довідково: Сергій Кубрак народився на Чернігівщині в 1963 році. Стаж роботи в органах прокуратури – понад 17 років. Обіймав прокурорсько-слідчі посади, в тому числі керівні, у прокуратурах м. Києва, Київської області, Генеральній прокуратурі України. Має досвід роботи в центральних органах виконавчої влади.

Переглядів: 1196
Коментарі
19:18 11.12.2014
Игорь
Прокурор Рівненської області Курбак Сергій Михайлович! За заявою до Генерального прокурора України http://www.moyray.com/832.html звинувачується в корупції, у невжитті посадовою особою заходів по припиненню злочинного діяння (злочинної бездіяльності) підлеглого або підконтрольної службової особи, службовій недбалості, приховуванні злочину, покриванні злочинної діяльності слідчих Кузнецовського МВ (з обслуговування м.Кузнецовська та Володимирецького району) МВС України в Рівненській області О.І.Качинського та О.В.Калюш, кришуванні незаконної діяльності пасажироперевізників Рівненщини та злочинних чиновників з Укртрансінспекції в Рівненській області тощо!
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту