У Рівне із гастролями завітав Закарпатський театр ляльок "Бавка"

У  Рівне із гастролями завітав Закарпатський театр ляльок

У  Рівне із гастролями завітала творча група Закарпатського академічного обласного театру ляльок "Бавка", аби продемонструвати школярам свої вистави. 

Творчий колектив театру ляльок "Бавка"  привіз до міста дві вистави для малюків та школярів. Основою репертуару ужгородських лялькарів є постановки за українськими народними та літературними казками.

Олена Пишка, акторка театру ляльок "Бавка":

- Ми привезли до вас дві казочки -  "Дід Кузьма і юрба". Поставила її наш режисер Наталія Орєшнікова, заслужена артистка України. Це дитяча казочка для малюків. Це міні-мюзикл. І ще одна казочка, яку поставив режисер із Білорусі Олег Жюжда, один із наших найулюбленіших режисерів, найталановитіших, вона називається "Тричі славний розбійник Пинтя у заклятому місті".

Вчителька школи №15 Ірина Головачик стежить за афішами лялькового театру, адже вважає, що своїх вихованців потрібно привчати змалечку ходити на різні вистави, щоб вони бачили  гру акторів, ляльок. Пані Ірина про це  й  неодноразово розповідає на заняттях своїм вихованцям.

Ірина Головачик, вчителька школи №15:

- Ми з великим задоволенням ходимо до нашого Рівненського лялькового театру. Я сама виросла у Рівному і на лялькових виставах цього театру. Моє дитинство перейшло в цей зал, а також до моїх учнів.

Закарпатський театр ляльок "Бавка" своїми постановками буде радувати дітлахів ще до 14 березня. Вистави проходитимуть у Рівненському ляльковому театрі, також в міських палацах культури "Текстильник" та "Хімік". Отож усі бажаючі та прихильники акторського мистецтва матимуть змогу на власні очі побачити лялькові  дійства від ужгородських акторів.

Переглядів: 1238
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту