ДАІ перевірила стан рівненських доріг після зими

ДАІ перевірила стан рівненських доріг  після зими

На Рівненщині ДАІ перевірила стан автомобільних доріг обласного центру після зимового сезону. Внаслідок коливань температури повітря на проїзній частині вулиць та доріг області почала утворюватися ямковість, що суттєво знижує рівень безпеки дорожнього руху. 

Працівники Державтоінспекції відповідно до своїх повноважень, здійснили контроль утримання вулично-дорожньої мережі міста Рівного і визначили, на яких ділянках ямковість  потребує негайного ремонту. Вирушивши на вулицю Гагаріна, співробітники ДАІ провели заміри глибини і площі пошкодженого покриття проїзної частини та дійшли висновку, що вибоїни та ями на даній ділянці дороги перевищують норми.

Ігор Денисюк, інспектор ОДР ВДАІ Рівненського МВ:

- Нами було обстежено близько 200 км доріг Рівного. Працівники ДАІ виявили понад 23, 7 тисячі м2 ямковості. Гранична глибина окремих осідань та вибоїн перевищує допустимі норми згідно ДСТУ 3587-97. З цього приводу в Рівненське ШЕУ та в житлово-комунальне управління було направлено вимоги на усунення даних недоліків.

Якщо після закінчення терміну ці вибоїни та ямковість  не будуть усунені, то посадових осіб, які відповідають за це,  буде притягнено до адміністративної відповідальності, кажуть інспектори ДАІ. Спостерігаючи за автомобілями, які рухаються цією вулицею, можна помітити як водії часто виїздять на зустрічну смугу, аби оминути ями,  тим самим вони створюють незручності іншим учасникам дорожнього руху, кажуть в автоінспекції. На жахливий стан доріг скаржаться й самі кермувальники.

Сергій, водій:

- Працюю водієм з багаторічним стажем, рухаючись цією вулицею бачу незадовільний стан дороги. Хотілося б, щоб у майбутньому її відремонтували швидше.

Працівники Державтоінспекції кажуть, що й надалі будуть обстежувати і контролювати стан вулично-дорожньої мережі та повідомляти  відповідні служби про недоліки.

Переглядів: 1025
Коментарі
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту