+380673870816 +380673870816

У Рівному пройшов Міжнародний фестиваль із танців "Алея слави-2014"

Рівне танцювальне. Вже втретє у нашому місті пройшов Міжнародний фестиваль із танців "Алея слави-2014". Цьогоріч навколо себе він зібрав декілька сотень учасників із різних куточків України. За першість юні танцюристи змагалися у двох програмах – європейській та латиноамериканській. 

Дарина та Влад танцюють разом ось уже чотири роки, тому на паркеті почувають себе, як риба у воді. Нині вони змагаються за першість на Міжнародному фестивалі танцю "Алея слави-2014". Кажуть, головне не перемога, а участь.

Дарина та Влад, учасники:

- В  моєму житті танці означають багато, адже краще добре танцювати, ніж просто сидіти вдома. Потрібно танцювати у різних тренерів і не засмучуватися через поразки, бо кілька маленьких поразок – це крок до великої перемоги.

Плавність та граційність рухів демонстрували на паркеті й зовсім юні Анастасія та Даниїл. Їм лише по сім років, однак вони вже вміють танцювати і вальс, і ча-ча-ча. Тим, як сьогодні виступили, задоволені обоє. 

Анастасія та Даниїл, учасники:

- Це перший конкурс і я задоволений як він пройшов. Мені сподобалося брати  участь, бо тут є медалі.

Окрім Дані сьогодні на паркеті  і його старший брат Ілля. Успіхами своїх синів мама Ірина нині дуже тішиться. Сподівається, що заняття бальними танцями для них марно не пройдуть. 

Ірина Раєвська, мама:

- Для розвитку дітей такі конкурси повинні існувати, тому що вони розвивають в дитині впевненість. Тобто це дуже гарний спорт, який дозволяє дитині йти далі по житті. 

Оцінити рівень українських танцюристів із Грузії приїхав і Альберт Ісаханов. Танцювальні пари він судить уже 11 років. У Рівному вдруге.  

Альберт Ісаханов, суддя:

- В  першу чергу ми дивимося на презентабельність. Починаючи з того як танцювальна пара взагалі виходить на паркет, як вона себе представляє, як вони відчувають музику із перших нот. Також є такий критерій, як візуальність, яка в них осанка і далі те, як вони виконують той чи інший танець.

Загалом участь у фестивалі "Алея слави-2014" взяли декілька сотень пар. Їх географія  вражає. Хоча, кажуть організатори, якби не політична ситуація в країні, учасників було б більше. 

Артур Прокаєв, організатор:

- Це весь захід, є трішки із центру країни, зі сходу не змогли приїхати, хоча мали. Не змогли приїхати і з Грузії, Росії, Молдови та Білорусі. У них було все готово, вони вже мали їхати, але в останній момент відмовилися. Через складну ситуацію у країні вони не змогли приїхати.

Але і без Росії, Грузії, Молдови та Білорусі дійство не втратило свого класу, кажуть організатори. Завдяки конкурсу такого високого рівня про наше місто знають далеко за його межами. 

Олександр Нестерук, співорганізатор:

- Для нас, для нашого міста це дуже приємно, коли приїздять з усіх регіонів України. Добре, що є отакі змагання, бо дуже приємно зробити щось корисне для наших дітей, які можуть і в подальшому десь виступати.

Тим, як цьогоріч  пройшов фестиваль і організатори, і гості, і учасники залишилися задоволеними.  В перше за історію конкурсу переможці у вікових категоріях до 10 та 12 років отримали сертифікат на безкоштовну участь вже у Чемпіонаті світу.  

)

Схожі статті