+380673870816 +380673870816

Рівненський гонщик став володарем Кубку МАСЕС

На вихідних пройшли останні у цьому році змагання зі спідвею. Закрили рівненський спідвейний сезон Міжнародні змагання Кубку МАСЕС. За золото боролися 16 гонщиків із України, Болгарії, Румунії, Чехії та Польщі.

Міжнародна Асоціація Середньоєвропейських країн об’єднала у собі держави з малорозвиненим мотоциклетним спортом. Тим самим створивши чудовий майданчик для народження нових зіркових імен спідвею. За всі попередні роки, серед українців лише Андрій Карпов зумів вибороти першість у цьому змаганні.

Змагання такого рівня завжди цікаві. Адже спортсмени мають рівні шанси на перемогу. А от погано підготовлена доріжка стала майданчиком для падінь. На щастя, жоден гонщик не зазнав травм. Машина швидкої допомоги виїжджала на трек лише один раз.

За результатами попередніх двох етапів, претендентами на перемогу стали поляк Матеуш Борович та українець Кирило Цуканов. Доволі сильно виступили Олександр Бородай та Маріуш Фірлей.

Після першої половини заїздів стало очевидним, що боротьба за Кубок МАСЕС 2011 розгорнулася між Цукановим та Боровичем. Український спідвеїст кожного разу вигравав заїзди. Матеуш Борович виступав трохи гірше. У 13 та 17 заїздах йому не вдалося здобути максимальної кількісті очок. Після 20 заїздів обоє гонщиків опинилися у рівних умовах з рахунком 30:30.

Для визначення переможця оголосили додатковий заїзд. Проте польський гонщик відмовився від нього. Новим володарем Кубку МАСЕС 2011 оголосили Кирила Цуканова.

Після завершенню змагань, традиційно відбулося нагородження переможців. Друге місце посів Олександр Бородай, а замкнув трійку лідерів Маріуш Фірлей. Новий володар Кубку МАСЕС розповів, що він був на сто відсотків впевнений у власних силах, адже гонщиків, які, на думку Цуканова, могли б полоскотати йому нерви, на треці не знайшлося.

Кирило Цуканов, володар Кубку МАСЕС 2011:

- Перемагати завжди приємно. На цьому змаганні зібралися не дуже високого рівня гонщики, тому я був упевненим у своїй перемозі.

А от срібному призеру Олександру Бородаю переможне місце далося важко.

Олександр Бородай, срібний призер фінального етапу змагань Кубку МАСЕС 2011:

- Гонка була непередбачувана. Багато падінь. Для мене змагання було важким, адже боровся не лише із суперниками, а й з доріжкою. Результатом задоволений. Головне, що живі і здорові.

Наступний сезон обіцяє порадувати поціновувачів спідвею видовищними змаганнями як європейського, так і світового рівнів.