У 2014-2015 роках на дорогах встановлять понад 70 автоматичних ваг з використанням розробок вітчизняної науки

У 2014-2015 роках на дорогах встановлять понад 70 автоматичних ваг з використанням розробок вітчизняної науки

Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації визначено головним виконавцем 13 заходів, які впроваджуються у рамках Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки. Про це повідомила прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації.

Серед важливих проектів, встановлення автоматичних ваг на автомобільних дорогах. Обладнання доріг автоматичними ваговими комплексами обумовлене погіршенням стану доріг через недотримання автоперевізниками обмежень осьових навантажень і загальної маси транспортних засобів при здійсненні перевезень.

Тільки за літній період, коли температура повітря суттєво піднімається, сума збитків дорожнього господарства на дорогах загального користування складає біля 2 мільярдів гривень на рік, а за зимово-осінній період – біля 5 мільярдів гривень. Встановлення автоматичних ваг на автомобільних дорогах України дозволить виявляти та фіксувати порушення правил дорожнього руху, а це дисциплінує перевізників і дозволить зберегти дороги від передчасного руйнування.

У рамках реалізації програми, у травні 2013 року було встановлено перший експериментальний ваговий комплекс на автомобільній дорозі Київ-Чоп на 3-х смугах руху автомобільного транспорту в напрямку Житомир-Київ. Для виконання робіт було залучено 2,7 мільйона гривень інвестицій

У 2014 році планується встановити мінімум 12 автоматичних ваг на автомобільних дорогах України. Для фінансування цих робіт буде залучено 32,4 мільйона гривень у наступному, 2015 році, передбачається встановити ще 40-60 вагових комплексів.

Переглядів: 768
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту