Рівненська фрістайлістка Ольга Полюк представляє Україну на зимовій Олімпіаді в Сочі

Рівненська фрістайлістка Ольга Полюк представляє Україну на зимовій Олімпіаді в Сочі

Рівненська фрістайлістка, олімпійка, випускниця факультету здоров'я, фізичної культури та спорту, аспірантка МЕГУ Ольга Полюк представляє Україну на зимовій Олімпіаді в Сочі. 

Прогнозувати результати Олімпіади – справа невдячна, зізнається одна з тренерів Ольги Галина Досова. Та й категорія фрістайл, є однією із найважчих, адже лише одна припущена помилка здатна зруйнувати увесь виступ. Серед суперників Ольги, з котрими доведеться серйозно поборотись за першість на сочинському п’єдесталі, Галина Досова називає представників країн, де цьому виду спорту приділяють значну увагу.

Галина Досова, заслужений тренер України:

- Звичайно це китайці, американці, канадці, австралійці, але найбільш сильними зараз є жіночі збірні Китаю та Австралії.

Як розповідає Галина Досова, незважаючи на скрутне державне фінансування, рівненська школа фрістайлу змогла підготувати чимало професіоналів. Тому про існування в Рівному своєї школи сьогодні можна говорити ствердно.

Галина Досова, заслужений тренер України:

- Рівненська школа фрістайлу - це кадри чотирьох Олімпійських ігор. Назвіть мені хоча б один вид спорту в місті Рівному, який протягом чотирьох Олімпійських ігор, зараз п’яті Олімпійські ігри, увесь час представляв рівненських спортсменів.

Хоча спорту Ольга нині віддається сповна, втім не пасе задніх спортсменка і в науці, навчаючись в аспірантурі МЕГУ. Там спортсменка теж демонструє високі здобутки.

Володимир Борейко, проректор з наукової роботи МЕГУ:

- Це хороша студентка, яка вчилася в нас протягом п’яти років, здобула відповідну кваліфікацію. При тому, що вона багато часу приділяла спорту, вона показувала гарні знання, що власне й свідчить про те, що вона в цьому році поступила в аспірантуру. Мій практичний досвід та досвід інших показує, що якщо людина хоче чимось займатись, то вона багато чого встигає.

Бажання досягнути високих результатів у всьому, завжди було і є рушійною силою в житті вольових людей. Сьогодні ж нам залишається побажати Ользі високих результатів і на Олімпіаді в Сочі.

Переглядів: 2333
Коментарі
15:36 10.02.2014
ЗФКС
Ольга давай!! Аспірантура почекає!!!
15:34 10.02.2014
МЕГУ

МЕГУ ЗА ОЛЮ! ОЛЯ ВПЕРЕД!
15:00 08.02.2014
Ася Гарец
Будемо вболівати за нашу спортсменку! Успіху і перемоги їй!
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту