При виявленні онкопаталогії на ранній стадії 40% хворих мають всі шанси на одужання

При виявленні онкопаталогії на ранній стадії 40% хворих мають всі шанси на одужання

Всесвітній день боротьби з онкологічними захворюваннями має спонукати людей відповідально ставитися до свого здоров’я та своєчасно звертатися до лікарів для діагностування недуги на ранніх стадіях. Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я. 

Профілактичні заходи та рання діагностика онкологічних захворювань мають стати головними методами боротьби з цією недугою, вважає керівник МОЗ України. За її словами, третину випадків раку можливо попередити, а при виявленні хвороби на ранній стадії 40 відсотків хворих мають всі шанси на одужання.

Державна політика в нашій країні охоплює не лише питання профілактики і ранньої діагностики, а й, безперечно, лікування усіх стадій захворювання, навіть занедбаних. За статистикою, випадки раку у занедбаній формі складають 15%. За словами керівника МОЗ України, починаючи з 2013 року, потреби дитячої онкології фінансуються державою стовідсотково.

В цьому році державне фінансування лікування онкохворих дітей, яке здійснюватиметься за рахунок як загального, так і спеціального фондів, буде ще збільшено. Це дасть можливість забезпечити всім необхідним цю категорію хворих. Крім того, близько 300 мільйонів гривень державним бюджетом передбачено для лікування онкологічних хвороб у дорослих.

Переглядів: 686
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту