На Рівненщині працюють над безпекою енергопостачання

На Рівненщині працюють над безпекою енергопостачання

Задля цього фахівці розчищають повітряні лінії електропередач від зайвого гілля. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА

Справа потрібна, переконують вони, адже за останні 2 роки, коли активізували цю роботу, поменшало аварійних відключень та поривів ЛЕП. За словами заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака, розчищення повітряних ліній в населених пунктах потрібне не лише для безперебійного енергопостачання, а й, насамперед, задля безпеки жителів області та їх обійсть. Відтак, до цієї роботи залучають населення, оскільки найчастіше причиною обривів стають фруктові дерева, які ростуть під лініями електропередач на присадибних ділянках.

Для уникнення можливих аварійних ситуацій восени минулого року  в усіх районах та містах області розробили графіки розчистки повітряних ліній на 2013-2014 роки. Таким чином запланували обрізати гілля чи дерева вздовж понад 1300 кілометрів ЛЕП. Більше половини робіт в районах вже провели. У Млинівському, Демидівському районах та в Острозі план виконали. Решта районів мають намір завершити розчищення повітряних ліній вже в першому кварталі цього року, доповіли Володимиру Новаку. Він зобов’язав, аби енергетики допомогли розчищати повітряні лінії в тих селах, де місцеві мешканці не зможуть впоратись самотужки.

Переглядів: 1164
Коментарі
14:20 24.01.2014
Oleg56
робота, яка потрібна усім, і тим хто на майдані також, коли додому приїдуть
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту