Працівники ДСНС Рівненщини навчають населення правилам пожежної безпеки

Працівники ДСНС Рівненщини навчають населення правилам пожежної безпеки

З початку 2014 року в області виникло 26 пожеж, на яких загинуло 8 осіб, з яких 2 дитини. Основними причинами виникнення яких були порушення правил під час влаштування та експлуатації електроустановок, необережне поводження з вогнем та порушення правил обладнання та експлуатації печей. Про це повідомив провідний фахівець відділу цивільного захисту Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області Ігор Сас.

У зв’язку з цим, 11 січня 2013 року в місті Рівне та Рівненському районі працівниками Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області проведено відпрацювання житлового сектору. Зокрема було створено 7 робочих груп та охоплено Корнинську, Новоукраїнську, Олександрійську, Городоцьку сільські ради та місто Рівне. Метою якого було попередження виникнення пожеж, покращення протипожежного захисту житлового фонду та навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті у зимовий період.

У ході відпрацювання здійснені подвірні обходи житлових будівель, осіб, що відносяться до групи підвищеного ризику - самотніх осіб похилого віку, багатодітних сімей, осіб, які зловживають спиртними напоями, неблагополучних сімей, інвалідів та тих, які потребують соціальної підтримки.
Вищезгаданим громадянам вручено листівки, плакати та пам’ятки з правилами пожежної безпеки в побуті у зимовий період. Ще під час рейду профілактики звертали увагу на стан пожежної безпеки в житлових будинках, тобто, в якому стані електропроводка, димоходи, печі тощо. У разі виявлення порушень показували, як їх усунути, або усували разом із господарем.

Рівненське міськрайонне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області звертається до усіх мешканців з проханням бути уважними та обережними у поводженні з вогнем, а також при користуванні опаленням, електропобутовими та газовими приладами. Дбайте про свою безпеку та безпеку ближніх! У разі виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації негайно телефонуйте за номером "101".

Переглядів: 1323
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту