У 2013 році в Україні введено в експлуатацію 92 підприємства АПК

У 2013 році в Україні введено в експлуатацію 92 підприємства АПК

В Україні прискорюють модернізацію та будівництво підприємств АПК. Такі заходи передбачені Програмою активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки. Про це повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

Так, в Україні від початку року ввели в експлуатацію 92 нових аграрних об’єкта, в які інвестовано 5,4 мільярда гривень. Завдяки цьому українці отримали 4,8 тисячі нових робочих місць.

Пріоритетною галуззю ми визначили тваринництво, оскільки саме тут можливо створити найбільше робочих місць. І від початку року в цій галузі створено 70 нових об’єктів. На них отримали роботу понад 2,7 тисячі українців. Якщо ж зупинитися по напрямках – то це товарно-молочні ферми, свинокомплекси, пташники та птахофабрики, ферми з розведення ВРХ тощо. Усі ці напрями мають не лише важливе соціальне значення, а й високий експортний потенціал.

Загалом же до 2015 року планується ввести в експлуатацію 312 нових агропромислових об’єктів з 32 тисячами робочих місць. Це дасть можливість залучити в аграрний сектор майже 30 мільярдів гривень інвестицій.

Переглядів: 983
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту