Яким ялинкам надають перевагу рівняни?

Яким ялинкам надають перевагу рівняни?

Штучні ялинки ніколи не перевершать натуральних хоча б тому, що вони не пахнуть хвоєю. Про це ще жодного року не забувало керівництво Рівного. На центральному майдані милує око красуня наших поліських лісів. До речі, коштувала вона місту 60 тисяч гривень. 

Нині ж на ринках та в магазинах справжній ажіотаж на цих пухнастих красунь.

Ірина Мороз, журналіст:

- Який же Новий рік чи Різдво без символічного дерева. Ялинка чи сосна? Справжня чи штучна? Висока та об’ємна або маленька і куца? З чіпом чи без? Давайте обирати разом з телеканалом "Сфера-ТВ".

На свято рівненські лісники заготовили близько 100 тисяч ялинок та сосон. Постачають їх як нашим краянам, так і мешканцям інших областей. Навіть заготівельні ціни цьогоріч трішки "підскочили",-  кажуть продавці. То ж якщо ви надумали торгуватись, то на велику знижку не розраховуйте.

Тамара, продавець новорічних дерев:

- Порівнюючи з минулим роком ціна зросла. В минулому році в лісі виписка коштувала до метра 32 гривні, то в цьому році – 60 гривень.

- А люди як реагують? 

- По-різному, хто бере мовчки, а хто обурюється.

Але попри ціни, ялинок та сосон у продавців до початку різдвяних свят не лишається. Запевняють, що продають усе. Адже знають скільки треба закупити. Головне в цій справі не гроші, а законність, аби деревцята були чіпованими. Тоді перевірити легальність походження новорічного дерева зможе кожен покупець. За нанесеним на ньому штрих-кодом потрібно буде зайти на сайт yalinka.info і там дізнатися походження лісової красуні. Проте, на це увагу звертають не усі.

Бліц:

- Ялинка, яку я купила має чіп.

- Звичайно придивляюся. Головне, щоб не крадена була.

- Я думаю, що наші люди до чого хочеш додумаються і все одно будуть рубати незаконно ялинки. І якщо вона дешевша, то я куплю її без чіпа.


Одні рівняни вибирають штучні, а інші живі ялинки, аби відчути аромат Нового року.

Бліц:

- Жива є жива. Вона ароматна, від неї енергетика, а штучна, то таке діло. 

- Ви знаєте, в мене вже років п’ять штучна ялинка і я притримуюсь тої думки, що природу треба берегти і треба, щоб ялинки зберігались ще довше такими, якими вони є в природі.

- Ми кілька років ставили натуральну ялиночку, а це маємо штучну. І я не шкодую. 


Ірина Мороз, журналіст:

- Під час зйомок цього сюжету ми переконались, що не так важливою, яким буде ваше новорічне дерево. Головне, щоб біля нього панували домашній затишок, злагода та любов. З Новим роком. 

 

Переглядів: 1485
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту