З початку року волинські аграрії виробили продукції більше як на 6 мільярдів гривень

З початку року волинські аграрії виробили продукції більше як на 6 мільярдів гривень

З початку року волинськими аграріями вироблено продукції на понад 6 мільярдів гривень, що на 2,5% більше, ніж було в минулому році. Про це повідомила прес-служба Волинської ОДА.

Серед них - 123 тисячі тонн м’яса, 442 тисячі тонн молока та 181 мільйон штук яєць. В галузі АПК Волині спостерігається позитивна динаміка майже у всіх сферах. Аграрії уже підбили підсумки зернової кампанії. Цьогоріч намолотили 910 тисяч тонн, при цьому досягли найвищих показників у зборі кукурудзи – 175 тисяч тонн.

Двома волинськими цукровими заводами зварено 58 тисяч тонн цукру, що в 1,5 рази перевищує потреби області. Нині оптова ціна цукру коливається в межах 7,5 грн./кг, а в подальшому може зрости на гривню-півтори.

З початку року з бюджетів усіх рівнів надійшло 80 мільйонів гривень, що на 22 мільйони гривень більше, ніж у минулому році. Ці кошти були спрямовані на підтримку майже 30 тисяч волинян. Більшість з них (76%) стали власниками доїльних установок. Частина - отримала холодильне обладнання, що дало поштовх до створення молочних кооперативів.

Переглядів: 770
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту