Під час тижня права безоплатну правову допомогу отримали близько 1 тисячі осіб

Під час тижня права безоплатну правову допомогу отримали близько 1 тисячі осіб

Найактуальнішими питаннями, з якими люди зверталися під час "Тижня права"  були реєстрація прав на нерухоме майно, приватизація земельних ділянок, поділ спільного майна, проблеми спадкування та оформлення права власності, виплати і перерахунок пенсій. Про це повідомила прес-служба Міністерства юстиції.

Загалом під час виставки-форуму "Правники – суспільству" безоплатну первинну правову допомогу отримали близько 1 000 осіб.  Як відомо, з 9 по 14 грудня Міністерство юстиції спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України провело Всеукраїнський тиждень права.

В його рамках пройшов Всеукраїнський урок "Права людини", в якому взяли участь понад 150 студентів, гімназистів, школярів, а також представники координаційних рад молодих юристів з регіонів.

Одним із основних заходів Всеукраїнського тижня права стала виставка-форум "Правники – суспільству", яка проходила протягом 3 днів. До участі у ній було запрошено відомих правників, науковців, представників правозахисних громадських організацій, юридичних клінік та ЗМІ юридичного спрямування. Її форматом стало проведення майстер-класів відомих правників та надання консультацій як з боку державних, так і недержавних установ.

Переглядів: 683
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту