Щодня реєструється щонайменше 50 доменних імен у домені .УКР

Щодня реєструється щонайменше 50 доменних імен у домені .УКР

У домені .УКР щодня реєструється по 50, а то й більше доменних імен. Про це повідомила прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації.

Наприклад, станом на ранок 17 грудня було зареєстровано 2050 доменних імен, а на вечір цього ж дня їх кількість зросла до 2100. З 21 серпня 2013 року в Україні розпочалася пріоритетна реєстрація доменних імен в домені .УКР. Вона проходить у декілька етапів.

Так, впродовж першого місяця у національному сегменті реєструвалися назви органів державної влади та органів місцевого самоврядування. У подальшому реєстрація відкрилась для торгових марок (знаків для товарів та послуг), географічних зазначень походження товарів, назв географічних об’єктів та регіонів України, назв країн світу та міждержавних утворень, а також міжнародних організацій.

Довідково: національний кириличний домен верхнього рівня .УКР було делеговано Україні 28 лютого 2013 року Міжнародною корпорацією ICANN, що займається розподілом нових доменних імен. Заявку на нього в ICANN Український мережевий інформаційний центр (UANIC), маючи повноваження від Уряду України, подав ще 16 листопада 2009 року.

Переглядів: 626
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту