+380673870816 +380673870816

Рівненські дзюдоїсти серед кращих у Європі

Сім медалей з чемпіонату Європи серед дзюдоїстів з вадами зору привезли до Рівного місцеві спортсмени. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

На змагання, які проходили в угорському місті Егер, приїхали понад 200 учасників з 23 країн. В результаті чоловіча та жіноча збірні команди України стали другими в загальному заліку. Значний внесок у такий результат зробили саме рівненські спортсмени, запевняє директор обласного центру "Інваспорт" Віктор Кучер. Адже до кошика з нагородами рівняни поклали чи не найбільше медалей.

Зокрема, золотому призеру останніх Паралімпійських ігор у Лондоні Олександру Косінову не знайшлося рівних і в Угорщині. Також чемпіон-паралімпієць Давид Хорава здобув срібло серед спортсменів вагою до 66 кілограмів, а Олександр Назаренко та Олександр Помінов посіли треті місця у категоріях до 90 та 100 кілограмів відповідно.

Водночас бронзова призерка паралімпіади у Лондоні нині стала чемпіонкою Європи у категорії до 48 кілограмів, а її партнерка за командою Людмила Логацька здобула відразу дві медалі — злоту серед юніорів та бронзову у категорії до 52 кілограмів.