+380673870816 +380673870816

Молода сім’я іноземців обрала Рівне своїм домом

Вона з Китаю, він з Росії. Звела їх доля разом під час навчання у столичному університеті, а побралась закохана пара іноземців вже у Рівному. 

Китаянка Інін Гао та росіянин Павло Мєсь в Україну приїхали більше 5 років тому. В одному університеті Інін вивчала російську мову, а Павло - китайську. З того часу пара іноземців почала зустрічатися, а після закінчення навчання вони вирішили переїхати до Рівного, на історичну Батьківщину хлопця.

Павло Мєсь, іноземець:

- В мене насправді дуже багато родичів у Рівному. Загалом мої всі родичі тут, просто колись батьки жили в Росії. А зараз повернулись. Виходить, що я Інін забрав з Китаю сюди. Їй тут сподобалось, вона закохалась в Україну.

Інін Україна вразила привітними людьми та мальовничою природою. Встигла дівчина полюбити і національну кухню, хоча вона і суттєво відрізняється від китайської.

Інін Гао, іноземка:

- Кухня відрізняється, але також дуже смачна. Я вже навчилася готувати голубці, котлети, відбивні, млинці та ще багато різної смакоти.

Після 5 років стосунків, переїхавши до Рівного, молода пара вирішила одружитися. Проте, враховуючи те, що вони є громадянами іноземних держав, збирати стоси необхідних для цього документів їм довелось тривалий час. Значно простіше, зізнаються молодята, було отримати у Рівненській міграційній службі посвідку на постійне проживання.

Павло Мєсь, іноземець:

- Думали, що буде набагато важча вся ця процедура. Але завдячуючи працівникам міграційної служби все було зроблено швидко і без особливих труднощів.

За словами працівників міграційної служби, на Рівненщині в порівнянні з іншими областями проживає невелика кількість іноземців. Проте, перебуваючи на території нашої держави, вони підпадають під юрисдикцію законів України, тому в міграційній службі докладають максимум зусиль, аби іноземці якнайшвидше адаптувалися в нашій країні та отримали усі необхідні документи для проживання тут. Те саме стосується й Інін та Павла.

Лідія Кравчук, головний спеціаліст відділу по роботі з іноземцями та біженцями УДМС в Рівненській області:

- Вони до нас звернулися у серпні 2013 року. Після проведених перевірок 7 жовтня 2013 року їм було надано дозвіл і вони були документовані посвідкою на постійне місце проживання.

Одружившись та отримавши посвідки на постійне проживання, молодята почали активно вивчати українську мову, аби в майбутньому у Рівному знайти роботу за спеціальністю.

Схожі статті