+380673870816 +380673870816

У МЕГУ обговорили актуальні проблеми педагогіки вищої школи

Не всіх студентів забрав і полонив майдан. Міжнародний економіко-гуманітарний університет вперше організував міжвишівську науково-практичну конференцію присвячену актуальним проблемам педагогіки вищої школи. Участь в обговоренні взяв ще один виш, який займається підготовкою педогогів в області РДГУ. 

Понад сто студентів з МЕГУ та РДГУ взяли участь у міжвишівській науково-практичній конференції в Інституті педагогічної освіти Міжнародного економіко-гуманітарного університету. Як розповідають організатори, майбутні педагоги мають можливість тут обговорити розвиток, перспективи та проблематику сучасної педагогіки в початковій ланці освіти.

Тамара Пагута, декан педагогічного факультету ІПО МЕГУ:

- Сьогодні будуть підніматися проблеми підготовки майбутніх вчителів початкових класів до роботи з дітьми початкової ланки. Це стосується й організації навчально-виховного процесу, використання новітніх технологій й інших напрямків, які стосуються початкової ланки освіти.

Юлія вирішила стати педагогом за покликанням душі і заради продовження родинної традиції. Її доповідь присвячена суб’єктній взаємодії між вчителем та дітьми. Ще дівчина переконана, що навчати потрібно навчаючись і до кожного учня потрібно завжди шукати індивідуальний підхід.

Юлія Бурчик, студентка магістратури педагогічного факультету РДГУ:

- Вчителі повинні дотримуватись особистісного орієнтованого підходу і також гуманно ставитися до учнів і виховувати наших учнів на гуманістичних засадах.

Як виховати почуття патріотизму у молодого покоління знає студентка магістратури МЕГУ Юлія. Тема її доповіді "Використання народних звичаїв у позакласній роботі з дітьми".

Юлія Лукасевич, студентка магістратури ІПО МЕГУ:

- Для дітей дуже корисно, коли вони не лише завчають матеріал, а й використовують його яскраво. Вони вивчають українську мову і весело проводять час.

Нині гостро постає потреба у залученні студентства до наукової роботи, розповідають освітяни з РДГУ. Тому в університетах створюються наукові середовища, до яких залучають перспективну молодь з творчим потенціалом. Не виключенням стала і ця конференція.

Тетяна Яковишина, виконуюча обов’язки завідувача кафедри педагогіки початкової освіти РДГУ:

- Така спільна взаємодія викладачів і студентів – це могутній поштовх до розвитку їх творчості, встановлення наукового характеру і розвитку здібностей зокрема. Мета нашої конференції – залучення кращих студенів, щоб вони могли продемонструвати наслідки наукової діяльності і перейняти щось нове, можливо з іншого вишу – МЕГУ і показати свої кращі здобутки.

Наприкінці конференції студенти отримали збірник наукових праць, аби краще засвоїти матеріал і відповідно використати його на практиці у своїй майбутній професії.

Схожі статті