У Рівному мітингувальники вимагали, щоб Василь Берташ здав свій партквиток

У Рівному мітингувальники вимагали, щоб  Василь Берташ здав свій партквиток

Здати партквиток сьогодні в очільника краю регіонала Василя Берташа вимагали декілька тисяч страйкарів, які прийшли під стіни обласної державної адміністрації. Принесли з собою активісти і смітник, до якого за їх вимогою керівники області мали вкинути свої партквитки "Партії регіонів" на знак того, що вони засуджують дії влади. 

Близько 5 тисяч людей зранку зібралися під стінами Рівненської обласної державної адміністрації вимагаючи, щоб до них вийшов голова Рівненської ОДА Василь Берташ і викинув у сміття свій партійний квиток "Партії регіонів". Таким чином мітінгувальники хотіли, аби очільник області засудив дії влади та силовий розгін євромайдану в Києві 30 листопада.

Сергій Штурхецький, громадський активіст:

- Або політики йдуть з народом, або вони йдуть геть. Політиків і депутатів ми будемо міняти як підгузки, якщо вони забуваються хто такий народ і чого він хоче.

Василь Берташ вийшов до людей та зазначив, що підтримує курс Президента Віктора Януковича. А ось прохання здати свій партквиток проігнорував.

Василь Берташ, голова Рівненської ОДА:

- Наша позиція щодо євроінтеграції незмінна і однозначна.Ми за євроінтеграцію, але в цьому питанні ми повинні бути всі єдині, аби найскоріше підписати угоду з ЄС і не потрібно сьогодні політизувати ситуацію. Шановна громадо, я вам дякую. Я свою позицію сказав. До побачення.

Віталій Примак, громадський активіст:

- Ми запитали чи такий Президент їм потрібен, чи ні. Якщо ні, то ми хотіли, аби вони винесли портрет Януковича. Як бачите, ніхто не викинув свій партквиток, ніхто не виніс портрет Януковича. Тобто відповідальність за побиття людей, яке відбулось в Києві, наша Рівненська влада також взяла на себе. Президент і Василь Берташ - це влада, яка має нести відповідальність за ці дії.

Також вимагали активісти, аби посадовці винесли зі своїх кабінетів портрети Президента України.

Андрій Токарський, громадський активіст:

- Ходили ми по кабінетах нашого обласного керівництва як обладміністрації, так і обласної ради. Всі вони у своїх кабінетах мають портрети нашого Президента. Вони не готові від нього відмовитися і ставлять його навіть поряд з іконами. Вони вважають, що він був правий і що не він винен у тому, що наших громадян, наших студентів побили 30 листопада на Майдані в Києві.

Зрозумівши, що смітник для портретів Президента та партквитків регіоналів так і залишиться порожній, активісти на майдані перед адміністрацією закликали людей долучатися до їхнього страйку.

Зураб Кантарія, громадський активіст:

- Будь ласка, приєднуйтесь до нашого страйку, не залишайте студентів самих. Приєднуйтесь, зупиняйте роботу. Виходьте на Майдан, їдьте у Київ. Бо тільки разом ми можемо вимагати від влади повернутись до українського народу обличчям.

А перед тим, як багатотисячна колона мітингувальників вирушила на майдан Незалежності, аби продовжити страйк там, люди закидали Рівненську обласну державну адміністрацію яйцями. Таким чином висловивши свою позицію стосовно того, що обласна влада не виконала їх вимог.

Переглядів: 1604
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту