У Рівному літературне об’єднання "Поетарх" відзначило ювілей

У Рівному літературне об’єднання

Народному літературному об’єднанню "Поетарх" - 30. За цей час тут виховали 5 членів Всеукраїнської спілки письменників, видали 36 книг молодих авторів. Окрім того, кожного місяця на базі Палацу дітей та молоді поетархівці проводять літературні кафе, творчі вечори. І все заради того, аби прищепити любов до слово підростаючому поколінню.  

Ямб, хорей, дактиль. Для цих дітей ці визначення зовсім не чужі. Вони відвідують літературне об’єднання "Поетарх" та вміють сплітати слова у поетичні рядки.

Бліц:

- Мир. Мир потрібен всім країнам навіть нашій Батьківщині. І всім людям й дітворі. Мир потрібен на землі.

Свою поезію молоді майстри пера читали спраглим до літературного слова під час свята присвяченого 30-річчю народного літоб’єднання "Поетарх" "Синім по білому". Його у Палаці дітей та молоді спеціально влаштували з нагоди ювілею. Як все починалося та яких успіхів вдалося досягнути за три десятки років із трепетом в голосі нині згадує керівник об’єднання Тетяна Горбукова.

Тетяна Горбукова, Відмінник освіти України, художній керівник народного літоб’єднання "Поетарх":

- Ми починали із клубу шанувальників поезії. Спочатку ми мало писали, а потім вже почали писати і досі пишемо. Нині в нас вже шість членів спілки письменників, у нас 32 власні книжки, ми друкуємося у альманахах, журналах.

Друкується у різноманітних журналах та альманахах, а також належить до Національної спілки письменників України і Юлія Бондючна. Сьогодні вона автор трьох поетичних збірок. Перша із них побачила світ саме завдяки "Поетарху". Це літературне об’єднання – справжня школа життя.

Юлія Бондючна, член Національної спілки письменників України:

- Це хороша школа, але тут навіть якась відповідна духовна атмосфера, аура і керівник вміла згуртувати, знала як індивідуально до кожного підійти.

Любов до хитросплетіння слів "Поетарх" прищепив і Юлії Костюкевич. Дівчина вирішила не покидати рідних стін та залишилася працювати у палаці. Нині вона очолює літературно-розвивальну студію "ЛітЕра", аби своїм досвідом та вмінням поділитися і з підростаючим поколінням.

Юлія Костюкевич, керівник літературно-розвивальної студії "ЛітЕра":

- Я працюю в палаці вже три роки. Мені тут звичайно дуже подобається. Я намагаюся передати щире захоплення словом.

За три десятки років "Поетарх" виховав тисячі рівнян. Багато з них нині працюють журналістами, редакторами, викладачами у навчальних закладах міста, чимало ж обрало письменницький шлях і збагачують нашу літературу новими творами та віршами.

Переглядів: 2189
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту