На Рівненщині молоді лікарі отримують житло

На Рівненщині молоді лікарі отримують житло

Житло медикам. Як можна переманити молодь з міста і змусити її працювати в селі? Це знають у Володимирецькому районі. Адже там нетутешніх лікарів, яких побільшало через відкриття нових амбулаторій, намагаються забезпечити житлом.  

Ось так приміщення фельдшерсько-акушерського пункту перетворилось у просторий дім лікаря. Три кімнати і близько 200 квадратних метрів житла поблизу роботи. Новий хазяїн Петро сам родом з міста, проте каже, завжди хотів працювати саме на селі сімейним лікарем. В серпні він закінчив інтернатуру і згодом потрапив на роботу в село Кідри Володимирецького району. Тут йому й пощастило.

Петро Ткач, сімейний лікар:

- Цей будинок чудовий. Великий. Вітальня, спальня, коридор. Умови прекрасні. Кращі ніж у місті. Емоції найкращі. Дуже чудовий колектив, підтримують. Спочатку було важко. Працюємо.

Як нині складно отримати свої квадратні метри знає і розповідає мама лікаря. Своїм донькам вона квартиру спромоглася купити, а от сину, каже, пощастило більше.

Світлана Ткач, мама новосела:

- Цей будинок прекрасний. Низький уклін тим, хто трудився над його спорудженням. Мені здається, інші однокурсники лише позаздрили такій прекрасній будівлі і можливості, яка випала сину жити в ньому.

На новосілля до лікаря завітали не лише рідня, медперсонал, а й представники обласної влади із подарунками. Загалом на це житло виділили близько 250 тисяч гривень з місцевого бюджету. Новий дім створювали усією громадою. Заманити такими пільгами у Володимирецькому районі планують не одного перспективного сімейного лікаря, адже тут кожного року створюється все більше амбулаторій.

Іван Караїмчук, головний лікар КЗ "Володимирецька ЦРЛ":

- Ми зуміли забезпечити чотири житла для лікарів загальної практики. Нині вже готується документація із реконструкції дитсадка Більська Воля. Там сама громада запропонувала земельну ділянку виділити молодому лікарю. В цьому році залили фундамент і будуть робити будівництво силами громади.

Що ж до цього будинку, він без господині пустувати не буде, - каже молодий лікар. Свою обраницю вже знайшов, влітку планує одружитись і перетворити цей дім на сімейне гніздечко.

Переглядів: 2001
Коментарі
19:43 25.11.2013
Володимир Тихий
В кінечному рахунку у виграші залишаються не лише молоді лікарі, а й місцеві жителі, адже це збільшує можливості надання своєчасної та якісної медичної допомоги саме для населення.
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту