Піротехніки на присадибній ділянці рівнянина знайшли 30 боєприпасів часів війни

Піротехніки на присадибній ділянці рівнянина знайшли 30 боєприпасів часів війни

Піротехніки Держслужби з НС знешкодили 30 боєприпасів часів війни, що були виявлені у приватному господарстві на присадибній ділянці. Про це повідомила прес-служба ГУ ДСНС України у Рівненській області.

В місті Рівне по вулиці Тиннівській під час проведення господарчих робіт на власній присадибній ділянці місцевою жителькою був виявлений металевий предмет ззовні дуже схожий на боєприпас.

Про небезпечну знахідку одразу повідомили за номером "101", а співробітники міліції взяли під охорону місце, де знайшли предмет.

Група піротехніків Державної служби з надзвичайних ситуацій встановила, що металевий предмет це ніщо інше як 82 міліметрова мінометна міна часів Великої Вітчизняної війни радянського виробництва. Під час додаткового обстеження прилеглої території піротехніки виявили ще 29 мінометних мін.

Зі слів начальника групи піротехнічних робіт підполковника служби цивільного захисту Олега Нікальчука боєприпаси перебували у бойовому стані та представляли реальну загрозу мешканцям поряд розташованих житлових будинків. Адже радіус ураження при можливому вибуху сягав би понад один кілометр.

Дотримуючись всіх необхідних мір безпеки небезпечний вантаж було доставлено в спеціальний кар’єр та знешкоджено. Слід додати, що з початку цього року група піротехнічних робіт ДСНС Рівненщини на розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів війни виїжджала більше 50 разів, під час яких було знешкоджено 253 боєприпаси.

Переглядів: 939
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту