На Рівненщині оздоровили більше дітей, аніж планували

На Рівненщині оздоровили більше дітей, аніж планували

Цьогоріч оздоровленням та відпочинком вдалося охопити понад 104 тисячі школярів. А це понад 74 відсотки дітей віком від 7 до 16 років, що проживають в області. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Відтак, на Рівненщині вдалося виконати завдання Міністра соцполітики Наталії Королевської щодо оздоровлення не менше 70 відсотків учнів, зазначив заступник. Водночас в Острозькому, Радивилівському районах та обласному центрі у таборах та санаторіях побували 80-90 відсотків місцевих учнів.

Загалом діти з Рівненщини оздоровлювалися у різних регіонах України. У краї ж функціонувало 17 стаціонарних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Крім цього, влітку в області працювало 560 закладів з денною формою перебування та 9 наметових містечок.

Особливу увагу приділяли школярам із соціально вразливих категорій, адже саме на цьому у своїх ініціативах наполягає Глава держави. Зокрема, в оздоровчих таборах побували 32 тисячі учнів із багатодітних та малозабезпечених родин, 1 226 сиріт та позбавлених батьківського піклування, 1795 дітей із інвалідністю.

За словами заступника голови облдержадміністрації, діти із соціально вразливих категорій отримували путівки до закладів відпочинку та оздоровлення не лише Рівненщини, а й поза її межами. Зокрема, цьогоріч в "Артеці" побували 447 школярів, в "Молодій гвардії" - 318, а у закордонних таборах - 29 учнів пільгових категорій.

Загалом цьогоріч на відпочинок школярів Рівненщини передбачили 32 мільйони гривень, що на 10 мільйонів більше, ніж торік, підсумував заступник голови облдержадміністрації.

Переглядів: 836
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту