На Рівненщині зменшилася кількість відмов від немовлят

На Рівненщині зменшилася кількість відмов від немовлят

Цьогоріч лише одна жінка покинула свою новонароджену дитину, тоді як минулоріч таких випадків було п’ять. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Цьогоріч залишити своїх діток у пологовому будинку мали намір шість породіль. Аби цього не сталося, із жінками, котрі потрапили у складні життєві обставини, працювали спеціалісти консультпунктів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. До речі, такі пункти діють при кожному пологовому стаціонарі, тож фахівці оперативно отримують інформацію про породіль, які опинилися у скруті і мають намір відмовитися від дитини. Відтак, після наданої психологічної підтримки, а також медичної та юридичної допомоги п’ять жінок вдалось переконати змінити своє рішення. Тож малята залишилися із мамами.

Загалом цьогоріч працівники консультаційних пунктів надали майже тисячу індивідуальних послуг 210 жінкам, які потребували соціально-психологічної допомоги, 69 породілям, котрі опинилися у скруті, а також 18 неповнолітнім матерям.

Тим часом на Рівненщині працюють над створенням відділення матері та дитини. Це потрібно для того, аби на певний час влаштувати жінок, які потрапили у складні життєві обставини. У відділенні одночасно зможе перебувати 6 мам та 9 дітей. Їм надаватимуть різні види соціальних послуг.

Переглядів: 777
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту