У Рівному пройде Міжнародний дитячо-молодіжний театральний фестиваль аматорських колективів "ЛіхтArt"

У Рівному пройде Міжнародний дитячо-молодіжний театральний фестиваль аматорських колективів

З 29 жовтня по 2 листопада у Рівненському ПДМі проходитиме VII Міжнародний дитячо-молодіжний театральний фестиваль аматорських колективів "ЛіхтArt". Нині ж у палаці проводиться підготовка до майбутнього свята театрального мистецтва. 

У Палаці дітей та молоді чекають на гостей із Білорусі, Польщі, Словаччини та інших країн. Приїдуть вони до Рівного, аби взяти участь у VII Міжнародному дитячо-молодіжному театральному фестивалі аматорських колективів "ЛіхтArt". Його організаторами вже традиційно стали Народний молодіжний театр "Від Ліхтаря" та Зразкова театральна студія "Маленький принц". Цьогоріч свято у ПДМі буде доволі цікаве, - обіцяють організатори. Адже окрім демонстрації вистав, проводитимуться тренінги та майстер-класи з пантоміми, драматургії та майстерності актора. Новизною фестивалю стане проведення круглих столів.

Галина Нікітіна, художній керівник зразкової театр-студії "Маленький принц" Рівненського ПДМу:

- Круглі столи допоможуть режисерам аматорських колективів зрозуміти свої недоліки, акторам зрозуміти те, що було не так в їхній грі, адже журі в нас буде доволі об’єктивне. Це режисери з великим досвідом роботи.

Цьогоріч участь у фестивалі візьмуть і вихованці Рівненського ПДМу. В поза конкурсній програмі свою виставу "Ілюзії" представить експериментальна лабораторія "Відсутність". А ось боротимуться за призи фестивалю актори Зразкової театр-студії "Маленький принц" з виставою "Казка нашого двору".

Ангеліна, Надія, Богдан та Едуард, вихованці Зразкової театр-студії "Маленький принц" Рівненського ПДМу:

- Ця вистава про те, як діти в дворі граються. Про різні їхні пригоди, життєву долю. 

Тож цьогоріч з 29 жовтня по 2 листопада рівняни матимуть можливість поринути у світ мистецтва, побувавши на святі емоцій та вражень. Адже ще однією родзинкою фестивалю стане показ вистав на різних театральних майданчиках Рівного.

Переглядів: 1601
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту