Пенсійний фонд: З початку року призначено пенсії 425 тисячам громадян

Пенсійний фонд: З початку року призначено пенсії 425 тисячам громадян

З початку 2013 року територіальними органами Пенсійного фонду України призначено пенсії 425 тисячам громадян, у тому числі 11 тисячам осіб із числа військовослужбовців, встановлено 19 тисяч пенсій за особливі заслуги перед Україною, 538 тисяч осіб проведені перерахунки пенсій з урахуванням страхового стажу, набутого після призначення або попереднього перерахунку пенсії. Про це повідомила прес-служба Пенсійного фонду України.

Як і в минулі роки, органи Пенсійного фонду забезпечують своєчасну та в повному обсязі виплату пенсій та грошових допомог 13,5 мільйона пенсіонерів в усіх регіонах України. Нинішнього року загальна сума щомісячних виплат стабільно перевищує 20 мільярдів гривень, а загалом за січень – вересень загальний обсяг видатків на пенсійні та інші цілі становив 186,9 мільярда гривень, що на 14,7 мільярда гривень більше, ніж за відповідний період торік.

Забезпечення пенсійних та інших виплат коштами відбувалося за рахунок законодавчо визначених джерел фінансування. До пенсійного бюджету надійшло 122,3 мільярда гривень власних доходів (виконання планового показника на 100,5 %). Порівняно з січнем – вереснем минулого року власні доходи Фонду зросли на 7,2 мільярда гривень.

За оперативними даними, за січень – вересень загальна сума єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склала 138,1 мільярда гривень (100,3% планового показника на цей період). Це на 8 мільярдів гривень більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

Переглядів: 602
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту