На Рівненщині від сирітства врятували понад півсотні діток

На Рівненщині від сирітства врятували понад півсотні діток

Це стало можливим завдяки роботі соціальних працівників із неблагополучними сім’ями. Цьогоріч фахівці опікувалися понад 3 тисячами родин, в яких батьки неналежним чином виконували свої обов’язки. Основними проблемами таких сімей є алкогольна чи наркотична залежність, безробіття або ж складні внутрішньосімейні стосунки. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Відтак, аби попередити ризик вилучення діток із сім’ї, з такими родинами працювали фахівці соціальних служб. А саме на наданні якісних, доступних та своєчасних послуг йдеться в президентських ініціативах. Зокрема, у 652 випадках вдалося залагодити родинні конфлікти, 584 сім’ям посприяли у вирішенні житлових проблем, а 414 родин отримали допомогу в лікуванні. Тим часом майже сотню безробітних краян вдалося працевлаштувати, а 26 проблемних сімей – залучити до реабілітаційних програм з лікування алкоголізму чи наркоманії.

Як наслідок, цьогоріч із "групи ризику" вдалося вивести 1805 родин, котрі вже повернулися до нормального життя і не потребують подальшого супроводу. Водночас понад півсотні діток залишилися в сім’ях і не потрапили до інтернатів, а із закладів державного утримання до батьків повернули шестеро діток. Такий результат доводить ефективність діяльності фахівців із соціальної роботи. Тож на Рівненщині і надалі працюватимуть у цьому напрямі.

Нагадаємо, на виконання завдання Глави держави, торік на Рівненщині введено в штат 430 додаткових спеціалістів. Це зробили для того, аби покращити соціальний супровід сімей та осіб, які перебувають або можуть опинитися у складних життєвих обставинах.

Переглядів: 708
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту