Молодь Рівного відвідала діток, які навчаються у клеванському інтернаті

Молодь Рівного відвідала діток, які навчаються у клеванському інтернаті

Творити добро варто просто так і не обов’язково приурочувати  до свят або ж певних дат. Таку ідею озвучили та реалізували учні Рівненського центру професійно-технічної освіти сервісу та дизайну. Із корисними подарунками, теплом та увагою вони завітали до вихованців Клеванської спеціальної школи-інтернату. 

На увагу, розуміння і тепло тут завжди радо чекають. В Клеванській спеціальній школі-інтернаті навчається 89 дітей, 14 із них позбавлені батьківської опіки. Підтримати та поспілкуватись з дітворою завітали учні Рівненського центру професійно-технічної освіти сервісу та дизайну. Із собою прихопили подарунки, на які збирали кошти усім колективом. Придбали ігри, а також фрукти та солодощі. Кажуть, що це вже добра традиція відвідувати і піклуватись про тих, хто цього так потребує.

Оксана Заморська, заступник голови учнівського самоврядування "Рівненського центру професійно-технічної освіти сервісу та дизайну":

- Ми хочемо закликати всіх, щоб робили це частіше, бо діти – це наше майбутнє. Це потрібно для нашої країни, щоб ми віддавали частинку для дітей і вони відчували, що комусь потрібні в цьому світі.

Цей інтернат нагадує окремий світ, де панує взаємодопомога та підтримка. Тут намагаються піклуватись один про одного і на гостей у закладі чекають з нетерпінням.

Оксана та Марійка, учениці Клеванської спеціальної школи-інтернату:

- Приїхали до нас в гості перукарі, флористи та подарували нам подарунки. Дякуємо за них. Ми любимо, коли до нас приїжджають люди. Ще й такі хороші як ви.

Розкрити дитячу особистість, віднайти у ній зерно таланту та дати можливість повірити у свої сили та потенціал – ось основні завдання педагогів.

Марія Кучерук, заступник директора з навчально-виховної роботи:

- Наші діти живуть повноцінним життя, беруть участь у різноманітних змаганнях - з оригамі, бісероплетіння. Нещодавно приїхали із змагань "Повір у себе", де завоювали 4 золоті медалі і 2 срібні.

Робити добро та приділяти увагу тим, хто так її потребує, закликають учні центру професійно-технічної освіти сервісу та дизайну. Адже іноді для щастя та затишку комусь не вистачає просто вашої теплоти та обіймів.

Переглядів: 1157
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту