Графіки будівництва доріг на Рівненщині проконтролювали

Графіки будівництва доріг на Рівненщині проконтролювали

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак зібрав на нараду всіх підрядників, які ремонтують непроїзні та прокладають нові вулиці в селах і містах Рівненщини. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Він подякував за роботу тим, хто здав в експлуатацію об’єкти. У Володимира Новака, зокрема, не було зауважень до будівельних фірм, які працюють у Володимирецькому, Гощанському та Дубровицькому районах, оскільки вони виконують усі договірні зобов’язання. Відтак, вдається вирішувати проблему бездоріжжя. Над цим, за дорученням голови облдержадміністрації Василя Берташа, на Рівненщині працюють вже третій рік поспіль. Тож громади за бюджетні гроші отримують тверде покриття замість непроїзних вулиць.

Громади самостійно визначають найпроблемніші об’єкти, тому чекають їх якнайшвидшого оновлення, акцентував Володимир Новак. Тож він доручив підрядникам прискорити темпи робіт, аби завершити всі дороги в терміни, визначені договірними угодами. Очільники будівельних фірм запевнили заступника голови облдержадміністрації, що завершать ремонти та будівництво дорожнього покриття вчасно і якісно.

Переглядів: 1352
Коментарі
17:15 13.10.2013
PIVCHE
Коли вони зроблять дорогу від Мізоча до Півча і дальше. Тим НАПРЯМКОМ взагалі неможливо пересуватися на автомобілях та і маршрутки не дуже охоче туди їдуть.Цю дорогу напевно не ремонтували ще із часів Панської Польщі????????
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту