Рівненська митниця Міндоходів збільшила надходження проти минулого року на 66 відсотків

Рівненська митниця Міндоходів збільшила надходження проти минулого року на 66 відсотків

У вересні Рівненською митницею Міндоходів перераховано до Державного бюджету 276, 6 мільйона гривень митних платежів, що складає 105,4 % до прогнозних показників та на 110, 3 мільйона гривень (66,4%) більше за аналогічний період минулого року. Про це повідомила прес-служба ГУ Міндоходів у Рівненській області.

На надходження митних платежів до бюджету у вересні цього року вплинуло збільшення обсягів та платежів порівняно з минулим роком за такими товарами як: нафтопродукти - збільшення платежів на 53,3 мільйона гривень; ядерного палива - на 43,3 мільйона гривень; зрізаних квітів - на 4,5 мільйона гривень; моторних транспортних засобів спеціального призначення - на 3,3 мільйона гривень; машин для обробки металів - на 2,5 мільйона гривень; самохідних бульдозерів - на 2,2 мільйона гривень; шин та покришок - на 1,5 мільйона гривень та інше.

Хоча спостерігається зменшення кількості ввезених вантажних та легкових автомобілів, машин та пристроїв, тракторів, кам’яного вугілля.

Економічна політика держави спрямована на підвищення конкурентоспроможності вітчизняної продукції, підтримку українських товаровиробників, спрощення умов ведення бізнесу. Сьогодні скасовано багато обмежень для перевезення товарів через кордон. Зокрема, розширено перелік пунктів пропуску, через які можна їх транспортувати. А це, в свою чергу, зменшує витрати бізнесу, здешевлює ціну товарів та, відповідно, надає можливості бізнесу продуктивно працювати.

Переглядів: 1187
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту