Брати Капранови презентували для рівнян свою нову програму "Дзен.юа"

Брати Капранови презентували для рівнян свою нову програму

Із своїм вже легендарним кобза-репом до Рівного завітали мандрівні кобзарі, найвідоміші близнюки України брати Капранови. У рамках свого музичного туру вони відвідали вже вісім міст - Луцьк, Володимир-Волинський, Хмельницький, Вінницю, Чернівці, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський та Львів. 

Нині познайомитися з їх новою програмою "Дзен.юа" прийшла черга і рівнян. Впродовж вечора під акомпанемент кобзи та дудки брати Капранови виконували вірші одного із найпопулярніших поетів сучасності Сергія Татчина. Таким чином, - кажуть письменники, вони шукають новий шлях до сердець читачів і прагнуть переконати їх, що поезія – це не лише нудна декламація віршованих рядків, а щось особливе. Практика в Україні звісно не нова, втім дієва.

Дмитро Капранов, письменник:

- Сьогоднішній проект - це власне є популяризація української літератури, тому що це поезія, але поезія співана, поезія в сучасному форматі, у форматі кобза-реп, ми так це називаємо, тобто це будуть такі собі речитативи. Слову потрібно шукати нові шляхи до читачів, просто так не приходять читачі за словом, тому ми вирішили власну літературну творчість перевести на нові рейки безпосереднього спілкування із читачем.

 

Переглядів: 1406
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту