У Рівненській області на Рокитнівщині запрацював новий центр дозвілля

У Рівненській області на Рокитнівщині запрацював новий центр дозвілля

Будинок культури, публічна бібліотека та поштове відділення – все під одним дахом. На Рокитнівщині у селі Купель свої двері перед селянами відкрив новий культурний центр. Для сільської громади поява останнього – справжня радість, адже раніше своє дозвілля їм доводилося проводити у напіваварійних приміщеннях. 

Відділення зв’язку на околиці села, а клуб для відпочинку молоді підпертий балками. Так раніше доводилося проводити своє дозвілля мешканцям невеличкого селища Купель, що на Рокитнівщині. Відтак будівництво нового культурного центру не забаганка, а гостра потреба.

Наталія Козаченко, голова Біловізької сільської ради:

- Клуб знаходився на цьому самому місці, але був дуже старенький та підпертий кілком. Відділення зв’язку знаходилося у колишній стайні, в якій протікав дах і бібліотека також розміщувалася в старенькій хатині.

Збудувати сільський клуб, пошту та бібліотеку під одним дахом в обласних чиновників сільська громада просила вже давно.

Василь Берташ, голова Рівненської ОДА:

- Два роки тому я був у цьому селі, спілкувався із жителями і вони просили, щоб ми збудували їм приміщення, де б могла знаходитися і бібліотека, і пошта, і сільський клуб. Я задоволений, що вдалося збудувати за два місяці ось таку споруду.

Збудувати так швидко новий центр вдалося за підтримки соціально відповідальних бізнесменів, - резюмує Василь Берташ. Нині ж на новосілля зібралося чи не усе село. На радощах людям навіть бракує слів.

Лідія Козінова, начальник Сарненського ЦПЗ №5 РД УДППЗ:

- Є опалення, всі умови, чистота, теплота, світло. Тільки працюй.

Є місце і для відпочинку. Віднині діти можуть постійно займатися у гуртках, які діють у клубі, молодь - влаштовувати змістовне дозвілля, а дорослі - без проблем оплачувати комунальні послуги та отримувати пенсії й інші виплати.

Переглядів: 1434
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту