Протягом 6 місяців на Рівненщині проведено 1228 рейдів з метою попередження безпритульності та бездоглядності серед дітей

Протягом 6 місяців на Рівненщині проведено 1228 рейдів з метою попередження безпритульності та бездоглядності серед дітей

З метою попередження безпритульності та бездоглядності серед дітей службами у справах дітей області спільно з органами внутрішніх справ, освіти, представниками органів місцевого самоврядування організовуються та проводяться профілактичні заходи (рейди) щодо виявлення та вилучення дітей з небезпечного оточення, вчасного їх влаштування та захисту. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.

Протягом 6 місяців 2013 року проведено 1228 рейдів, під час яких з вулиці вилучено 13 дітей, з сім’ї вилучено 52 дитини, з комп’ютерних клубів - 4 дитини, з розважальних закладів - 27 дітей, виявлено 64 особи, які вживали алкогольні напої та 1 особу, що вживала наркотичні та токсичні речовини.

Вилучених під час рейдів 18 дітей влаштовано до притулку для дітей служби у справах дітей облдержадміністрації, 22 влаштовано в заклади охорони здоров’я, 52 дитини повернено в сім’ю, 4 - повернено до навчальних закладів.

Здійснюється постійний контроль за способом життя дітей, що опинились у складних життєвих обставинах. З цією метою протягом 6 місяців 2013 року проведено обстеження умов проживання 1020 неблагополучних сімей, з них вилучено 52 дитини. Ініційовано притягнень до відповідальності 247 батьків, винесено 365 офіційних попереджень батькам, які не виконують належним чином обов’язків з виховання дітей.

Здійснюється контроль за відвідуванням дітьми комп’ютерних клубів, розважальних закладів. Протягом 6 місяців 2013 року вилучено 4 дитини з комп’ютерних клубів, розважальних закладів, виявлено 73 випадки порушень правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами. Попереджено 50 та ініційовано притягнення до відповідальності 41 посадової особи.

Переглядів: 905
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту