На Рівненщині ветеранам війни роз’яснили пенсійне законодавство

На Рівненщині ветеранам війни роз’яснили пенсійне законодавство

Працівники Пенсійного фонду побували в обласному госпіталі інвалідів війни. Вони зустрілися з ветеранами та розповіли про особливості пенсійного законодавства. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Зокрема, пенсійники пояснили, що починаючи з травня учасники бойових дій Великої Вітчизняної війни одержують підвищені пенсії. Зокрема, інвалідам II і III груп, які воювали в період 1941-1945 років, а також учасникам бойових дій Великої Вітчизняної війни, яким виповнилося 85 років і більше, виплачують збільшені суми. Найуразливішим категоріям посилили держпідтримку в рамках президентських ініціатив.

Відтак, вони мають щомісячну державну адресну допомогу в розмірі, встановленому для інвалідів війни I групи. Вона зросла в середньому на 546 гривень. Пенсійники також наголосили, що краянам, яким виповниться 85 років нараховуватимуть збільшені суми відразу по досягненню вказаного віку. Тож їм не потрібно звертатися за перерахунками виплат, оскільки їх проведуть автоматизовано.

Окрім того, підопічні госпіталю запитували, які документи необхідно надати для отримання пенсії за особливі заслуги перед Україною, а також цікавилися порядком одержання державних соціальних допомог. Фахівці Пенсійного Фонду відповіли на усі питання ветеранів, а також роз’яснили, на яку посилену підтримку держави вони можуть розраховувати.

Так, вже в грудні відбудеться чергове підвищення пенсій. Її розмір залежатиме від збільшення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, а він становитиме 949 гривень проти нинішніх 894.

Переглядів: 1196
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту