Виробничники Рівненщини – серед лідерів в Україні

Виробничники Рівненщини – серед лідерів в Україні

Найкращу динаміку розвитку зафіксували аграрії області. З початку року господарства виробили валової сільгосппродукції на 3 мільярди 395 мільйонів гривень. Це майже на 9 відсотків більше, ніж торік. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Із такими темпами росту агровиробники Рівненщини стали найкращими в Західному регіоні України, зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко. Він також розповів, що місцеві виробничники змогли розкрити й промисловий потенціал області.

Так, обсяг випуску продукції у серпні збільшився майже на 15 відсотків у порівнянні з попереднім місяцем. Разом із тим зафіксований ріст обороту роздрібної торгівлі. Так, загальний обсяг становить 10 мільярдів 300 мільйонів гривень, а це на 11 відсотків більше, ніж на цю дату торік.

Також, за словами Анатолія Юхименка, область змогла втримати й іншу позитивну динаміку. Зокрема, Рівненщина належить до числа шести регіонів України, де впродовж років фіксують найнижчі темпи зростання споживчих цін. Натомість середньомісячна заробітна плата працівників області є найвищою серед областей Західного регіону України – 2800 гривень.

Водночас на Рівненщині посилено працюють над поверненням робітникам заборгованих грошей. Так, цьогоріч суму недоплачених зарплат вдалося зменшити майже на 50 відсотків, додав перший заступник голови облдержадміністрації. Нині людям боргують 729 тисяч гривень. А це 0,1 відсотка місячного фонду оплати праці, що є одним із найкращих показників в Україні.

Переглядів: 1029
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту