В модернізацію "Рівнеазоту" інвестували понад 43 мільйони гривень

В модернізацію

На ПАТ "Рівнеазот" завершили реалізацію інвестиційного проекту вартістю 43 мільйони 180 тисяч гривень та запустили в роботу оновлений цех аміаку-2. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Таке переоснащення дозволить запровадити найсучасніші системи управління та контролю за всіма виробничими процесами, зауважив голова правління ПАТ«Рівнеазот» Михайло Заблуда. За його словами, завдяки інвестиціям вдалося модернізувати три агрегати: один із них відповідає за підготовку синтез-газу, а два – безпосередньо за синтез аміаку. Крім того, попередньо вже були переоснащені ще два агрегати. Відтак цех аміаку-2 модернізований повністю.

Перевід усіх діючих агрегатів на новаційні технології дозволить автоматизувати процеси, зменшити виробничі ризики, а отже забезпечити стабільну роботу всього підприємства, акцентував генеральний директор OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF) Олександр Халін. Адже аміак є сировиною для продукування інших видів мінеральних добив, тому від безперебійності оновленого цеху залежить завантаження решти виробництва. Крім того, модернізація дозволить знизити собівартість готової продукції.

Таке переоснащення зробить рівненські міндобрива більш конкурентоспроможними, підкреслив голова облдержадміністрації Василь Берташ. За його словами, від популярності місцевої продукції на українських та іноземних ринках залежить наповнення бюджетів, а отже виконання соціальних програм та покращення добробуту людей.

Переглядів: 1224
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту