Делегація від Рівненщини прибула до Астрахані

Делегація від Рівненщини прибула до Астрахані

З Республіки Азербайджан делегація від Рівненської області, яку очолив голова облдержадміністрації Василь Берташ, прибула до Астраханської області Російської Федерації. У ході робочої поїздки запланована зустріч Василя Берташа із губернатором Астраханської області Олександром Жилкіним та головою регіонального уряду Костянтином Маркеловим. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Натомість місцеві бізнесмени поспілкуються з тамтешніми колегами. Крім того, програмою візиту заплановано підписання плану заходів між урядом Астраханської області та Рівненською обласною державною адміністрацією, щодо відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Востаннє зустріч подібного рівня проходила ще в 2010 році, тож в центрі уваги влади двох регіонів є багато питань, що потребують обговорення. Саме у 2010 році було підписано угоду про торгово-економічну, науково-технічну і культурну співпрацю регіонів. За словами Василя Берташа, ця угода була хорошим стартом для спільного розвитку економіки обох регіонів. Тож під час зустрічі сторони також планують обговорити спільні бізнес-проекти та реалізацію підписаної угоди.

Переглядів: 1148
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту