На Рівненщині застрайкували робітники підприємства "Смигаторф"

На Рівненщині застрайкували робітники підприємства

Хіба ревуть воли як ясла повні? Застрайкували робітники підприємства "Смигаторф", що виробляє торфобрикет у Дубенському районі. Колектив зупинив виробництво з вимогою припинити рейдерське захоплення їх місця роботи. Адже за літо тут змінились три виконуючі обов’язки керівника. Більшість були не місцеві.

Робітники побоюються, що державне підприємство незабаром приватизують. Також вимагають обрати гідне керівництво. В теперішньої адміністрації підприємства ж своя позиція. Кажуть, усі умови трудового договору із робітниками виконують, зарплату виплачують вчасно. До того ж остаточно керівництво затверджуватимуть лише за погодженням концерну "Укрторф".

Проте, поки виробництво зупинилось. Цікаво, що один такий день страйку обійдеться збитком у 150 тисяч гривень, це не рахуючи штрафи, адже продукція, яку виготовляє підприємство не буде доставлена у державні заклади, лікарні, садочки, що готуються до опалювального сезону. Робітники ж оголосили безстрокову акцію.

Володимир Олійник, представник страйкового комітету робітників:

- В нас є підозри, бо сюди приходили на роботу працівники, які мали досвід руйнації цих підприємств. Наприклад, "ЧернігівТорф", в якому зараз продають майно.

Ірина Тимощук, в.о директора "Смигаторф":

- Сьогодні підстав стверджувати, що підприємство може бути приватизоване немає. Ми є захищені законом, який говорить про те, що ми не підлягаємо приватизації. Навпаки, сьогодні розробляється програма розвитку підприємства. 

 

Переглядів: 1445
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту