+380673870816 +380673870816

На Рівненському льонокомбінаті встановлюють нове обладнання

Рівненський льонокомбінат набирає виробничих темпів. І усе завдяки новому обладнанню. Нині тут встановляють шість круглов’язальних машин. Завдяки їм продуктивність виробництва значно зросте і замість 4,5 тонни тканини будуть виготовляти 6.

На Рівненському льонокомбінаті нині монтують нове обладнання. На встановлення однієї круглов’язальної машини наладчику Віталію Ліпському потрібно декілька днів.

Віталій Ліпський, наладчик круглов’язальних машин Рівненського льонокомбінату:

- Встановляємо нові машини. До вечора сьогоднішнього дня думаю запустимо машину.

Працювати на такому обладнанні одне задоволення, - запевняє оператор круглов’язальних машин Олександр Петрук. За зміну він виготовляє декілька рулонів тканини вагою майже 30 кілограмів кожен.

Олександр Петрук, оператор круглов’язальних машин Рівненського льонокомбінату:

- Обладнання значно краще ніж старе. Набагато швидше на ньому працювати, продуктивність значно вища. Одна машина виготовляє від 250 кілограм тканини за добу до 600 кілограмів. В залежності від типу тканини.

Лише перший день працює за в’язальною машиною Наталія Швидун. Втім, виробничий процес вже знає досконало. Каже, нічого складного.

Наталія Швидун, оператор круглов’язальних машин Рівненського льонокомбінату:

- Взагалі я спостерігаю за тим, як утворюється тканина і спостерігаю за тим, щоб не рвалися нитки. Якщо вони рвуться, то я їх підв’язую. 

Загалом, за добу у в’язальному цеху виготовляють 4,5 тонни тканини. Тут усе обладнання вже практично нове, із старих машин працює лише шість. Нині хочуть замінити і їх.

Галина Леошек, керівник відділу ЗЕД Рівненського льонокомбінату:

- На початку вересня ми отримали ще 6 круглов’язальних машин. Для виробництва трьох типів полотна. Два типи уже на даний момент монтуються. Це для виробництва інтерлоку і для виробництва футорних полотен. Зараз якраз на них іде сезон. 4 нових машини уже в стадії монтажу. 

Завдяки новим круглов’язальним машинам зросте і продуктивність виробництва. У перспективі за добу виготовляти на 1,5 тонни тканини більше. А у фарбувальному цеху щодня завдяки найсучаснішому обладнанню у різноманітні кольори забарвлюють близько п’яти тонн тканини. Лише шість годин і біле полотно набуває рожевого відтінку, вісім вистачає, аби пофарбувати його у більш насичений колір та десять - у чорний. Загалом, нині у цеху працює п’ять фарбувальних машин.

Схожі статті