+380673870816 +380673870816

У НУВГП пройшла посвята у студенти

З поданих майже тринадцяти тисяч заяв від усіх бажаючих, цьогоріч студентами Національного університету водного господарства та природокористування стали чотири тисячі вісімсот тридцять три щасливчики. Цієї осені у виші з неабияким розмахом відсвяткували День знань, адже результати є справді високими. Окрім того, цього року керівництво вишу кардинально відійшло від святкування за класичною програмою. 

У День знань Національний університет водного господарства прийняв у свою родину майже 5 тисяч студентів-першокурсників. За словами ректора університету Миколи Корецького, такі показники набагато кращі від попередніх, хоча вони ще неостаточні, адже прийом студентів досі триває.

Микола Корецький, в.о. ректора НУВГП:

- Приймальна кампанія цьогоріч набагато активніша, ніж минулоріч. Ми перші серед університетів за кількістю поданих заяв, за кількістю вступників, що подали оригінали документів, які були зараховані на рівні бакалавра, спеціаліста, магістра. Такі показники в нас завдячуючи правильно вибраній політиці нашого президента Миколи Сороки і тим змінам, що відбуваються в межах реалізації його програми розвитку.

Не зміг цьогоріч оминути увагою свято 1 Вересня в НУВГП і колишній випускник вишу, а нині голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ.

Василь Берташ, голова Рівненської ОДА:

- Для мене НУВГП не лише найкращий університету держави, але й найрідніший. В свій час я тут навчався. Я завжди з великим задоволенням їду сюди, зустрічаюсь з викладачами.

Допомогти освоїтись у виші першокурсникам, котрі нещодавно стали студентами НУВГП, радо беруться і самі викладачі.

Володимир Кругленко, студент факультету менеджменту НУВГП:

- Я дуже задоволений тим, як викладачі ставляться до студентів, адже я бачу їх прагнення допомогти кожному.

Вчорашніх випускників, які нещодавно попрощались зі своїми школами у лави першокурсників НУВГП приймали не лише урочисто, але й по-батьківськи. Адже керівництво вишу та викладацький склад в першу чергу не суворі вчителі, а друзі та наставники. Світлана після закінчення школи мала намір навчатися у Сімферополі, проте змінила плани, аби бути ближче до родини.

Світлана Концимал, студентка факультету гідроенергетики НУВГП:

- Тут я поряд батьків. Я ще хочу побути дитиною. А Сімферополь далеко. Тим паче, НУВГП - це один з кращих університетів Західної України. Я думаю, що він нам дасть хороші знання і ми будемо хорошими спеціалістами.

Мама Світлани розповідає, що такий, не зовсім жіночий фах як гідроенергетика, вони з донькою обрали через те, що ця професія сьогодні доволі затребувана, тим паче, що саме у НУВГП за цією спеціальністю готують висококваліфікованих фахівців.

Галина Концимал, мама першокурсниці:

- Ми вибрали гідроенергетику через те, що це є інженерна професія, яка сьогодні затребувана на ринку праці. Я думаю, що в майбутньому моя дитина працевлаштується без проблем.

Як резюмував президент НУВГП Микола Сорока, нині виш розвивається доволі стрімко. Сьогоднішні студенти Національного університету водного господарства та природокористування мають можливість не лише обрати фах собі до вподоби серед чималого переліку спеціальностей, але й отримати можливість навчання за кордоном.

Микола Сорока, президент НУВГП:

- Робляться нові аудиторії, проводиться деяка реорганізація. Увели ми багато нових спеціальностей і ми їх будемо вводити і надалі. Ми працюємо над співпрацею з нашими закордонними партнерами. Зараз плануємо поїхати в Польщу і Німеччину. Загалом, ми маємо контракти на співпрацю з 15 країнами світу, які в перспективі втіляться в подвійні і потрійні дипломи.

Перед насиченими та подекуди непростими буднями студента, керівництво вишу подбало про те, аби 1 Вересня першокурсники отримали заряд позитиву на цілий рік. Так, до початку урочистостей на спортмайданчик вишу виїхали козаки на конях, котрі тримали прапори усіх факультетів. Далі естафету від козаків перейняли байкери, котрі на своїх залізних конях з прапорами НУВГП проїхались вулицями міста. Згодом на студентів чекала святкова дискотека та салют.

Схожі статті