+380673870816 +380673870816

Півтори тисячі першокурсників поповнили студентську родину Міжнародного економіко-гуманітарного університету

Якість освіти! Якість роботи! Якість життя! Все це разом із Міжнародним економіко-гуманітарним університетом планують отримати і майже півтори тисячі першокурсників. 1 вересня їх офіційно посвятили у студенти. День знань відсвяткували за найкращими університетськими традиціями: вручили спудеям символічний ключ до знань та студентський квиток, а також підготували незабутній небесний подарунок. 

Палко та щиро на вірність своїй рідній країні та альма-матер у Міжнародному економіко-гуманітарному університетові імені академіка Степана Дем’янчука заприсягли новоспечені студенти. З яскравими кульками в руках, щасливими обличчями та сповненими жаги до знань очима вони зустрічали перший день вересня. За традицією, на великі звершення благословив студентство та керівництво вишу і священнослужитель отець Даниїл.

Навчатися у МЕГУ буде і Надія Цимбалюк. У свої 17 дівчина вже спробувала себе у ролі телеведучої на одному із місцевих каналів, відтак, для себе твердо вирішила, що хоче бути журналістом.

Надія Цимбалюк, студентка 1 курсу факультету журналістики МЕГУ:

- У нашому місті факультет журналістики є тільки в МЕГУ, тому я його і вибрала. Я захотіла пов’язати своє життя із журналістикою, бо це найближче мені до душі, також я ходила на журналістські курси, тому і обрала журналістику.

Окрім Надії змінили статус школяра на більш солідний – студент Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука ще майже півтори тисячі спраглих до навчання. Голова студентської ради цього вишу запевняє, що із вибором альма-матер вони не помилилися.

Олег Онофрійчук, студент 6 курсу економічного факультету МЕГУ:

- База в університеті дуже сильна. В нас є електронний ресурс на якому розміщені абсолютно всі лекції, практичні та семінарські заняття, а також методичні вказівки до вивчення самостійних дисциплін та безліч підручників в електронному варіанті, що дає безперешкодний цілодобовий доступ до всіх матеріалів необхідних для здобуття певного рівня кваліфікації. 

Виділяє МЕГУ з-поміж усіх вишів і значні напрацювання університету на міжнародній ниві співпраці. Угорщина, Польща, Фінляндія, а віднині і сонячна Іспанія. Для якісної освіти кордонів не існує.

Анатолій Дем’янчук, ректор МЕГУ:

- Ми сьогодні на практичну основу переводимо співпрацю з вищим навчальним закладом із Чехії і є в нас ще дві цікаві програми по міжнародній співпраці. Я думаю, ви про них скоро почуєте. Вони дуже цікаві для наших студентів і для наших викладачів. В нас підписана досить серйозна угода із університетом в Іспанії.

За вісім років європейську освіту у сусідній Угорщині отримали понад півтисячі студентів МЕГУ. Вивчали менеджмент, готельно-туристичний бізнес та журналістику. Нині ж у рамках співпраці в угорському виші планують відкрити для українських спудеїв і нову спеціальність – міжнародні відносини.

Акуш Берто, проректор Університету Прикладних наук імені Яноша Кодолані:

- Ми хотіли б розширити нашу співпрацю з вашим університетом і вже є чимало пропозицій, що в майбутньому можна разом робити. Вже декілька років ми хочемо відкрити нову спеціальність - міжнародні відносини. Також ми не тільки в освітній сфері співпрацюємо, а й у науковій.

Сьогодні МЕГУ – один із кращих приватних вишів не лише Рівненщини, а й України в цілому. Перші особи міста та краю констатують, за двадцять років університету вдалося завоювати на освітній ниві чималий авторитет.

Олексій Губанов, заступник голови Рівненської ОДА:

- Університет МЕГУ достатньо динамічний та активний виш, який не стоїть на місці та шукає постійні зв’язки, практичне втілення своїх напрацювань. Я думаю, що ті студенти, які сьогодні стали першокурсниками не розчаруються у своєму виборі і зможуть втілити отримані знання у цьому виші в реальному житті.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Цей виш хороший, користується авторитетом і серед студентів, і серед батьків, і серед керівництва міста та області. 

Цінують у МЕГУ і традиції. Аби студенти плідно навчалися та підкоряли нові висоти, керівництво вишу вручило їм символічний ключ до знань. Підготували також для них і небесний подарунок. Із прапором університету в небесній блакиті кружляв АН-2.

Схожі статті