Влада Рівненщини допомагає селянам вирішити житлові проблеми

Влада Рівненщини допомагає селянам вирішити житлові проблеми

Цьогоріч завдяки обласній програмі "Власний дім" люди отримали 13 кредитів на будівництво та придбання житла. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Сільським жителям уже надали 611 тисяч гривень фінансової підтримки. Загалом на реалізацію програми у державній та місцевих скарбницях зарезервували 2 мільйони 250 тисяч гривень.

Крім того, за рішенням керівництва області, цьогоріч для краян збільшили максимальні суми позик, адже багатьом селянам не вистачало коштів, аби звести нову оселю. Нині на завершення будівництва жителі області можуть отримати кредит до 100 тисяч гривень, а на нове – до 200 тисяч гривень, тоді як минулоріч суми позик були вдвічі меншими.

Загалом же у 2013 році планують прокредитувати 16 сільських забудовників, а ще майже сотні допомогти пільговими грішми провести газифікацію осель.

Нагадаємо, що програма індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості "Власний дім" діятиме до 2015 року. Відповідно до неї, позику надають селянам під 3 відсотки річних на 20 років, молодим сім’ям на 30 років, а родини, у яких троє і більше дітей до 18 років, не сплачують відсотків. Зокрема, сільські жителі можуть брати пільгові позики для побудови, реконструкції, купівлі, а також підведення електрики, водопостачання й газифікації житла на селі.

Минулоріч завдяки обласній програмі "Власний дім" селяни побудували 8 житлових будинків та газифікували 254 садиби й семеро осіб отримали позику на купівлю житла.

Переглядів: 1196
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту