Олег Проскуряков поспілкувався з дітьми в "Електроніку"

Олег Проскуряков поспілкувався з дітьми в

Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков відвідав комунальне підприємство "Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс "Електронік-Рівне", де оглянув умови відпочинку та оздоровлення школярів. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Екскурсію закладом урядовцю провела учасниця проекту "Голос. Діти" від Рівненщини Катерина Качановська. Зокрема, юна співачка ознайомила столичного гостя з роботою кабінетів фіто- та ароматерапії, офтальмологічний, стоматологічний і процедурний кабінети. Далі Олег Проскуряков оглянув їдальню закладу, спальні корпуси та залу лікувальної фізкультури. Потому він поспілкувався з дітьми, які розповіли Міністрові, мовляв, їм тут настільки цікаво, що попри закінчення зміни додому їхати не хочеться.

Тож Олег Проскуряков переконався , що на Рівненщині для школярів створили належні умови для оздоровлення, на чому акцентують Президент України Віктор Янукович і Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

До слова, цьогоріч у закладі планують оздоровити 4 тисячі 100 учнів, із яких понад 3 тисячі — з Рівненщини. За зміну заклад може відвідати 360 відпочивальників.

Переглядів: 1146
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту