Делегація з Березнівщини відвідала місто Бартошице Варміно-Мазурського воєводства Республіки Польща

Делегація з Березнівщини відвідала місто Бартошице Варміно-Мазурського воєводства Республіки Польща

Візит відбувся в рамках угоди про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між Березнівським районом та Бартошицьким повітом. 

В результаті візиту серед конкретних напрямків подальшої співпраці було визначено галузі освіти, роздільної переробки побутових відходів, а також лісової галузі.

Віталій Лашта, голова Березнівської районної ради:

- На теренах Березнівського району працює два потужних держлісгоспи. Поляки проявили ініціативу співпрацювати саме у питаннях лісового господарства. Це викликано також і тим, що на теренах Польщі у цій галузі працює чимало українців, котрі раніше проживали тут, а потім виїхали і живуть у Варміно-Мазурському воєводстві.

 

Співпраця з Польщею проводиться також і у галузі культури. Цьогоріч танцювальний колектив "Берізка" місцевого будинку культури взяв участь у фестивалі "Родинне свято", який пройшов у місті Плоцьк.

Олена Паценко, керівник народного аматорського ансамблю танцю "Берізка" Березнівського РБК:

- Поїздка наша мала більш благодійний характер. Ми виступали перед дітьми з обмеженими можливостями. Дали 6 концертів загалом. 

 

У відповідь представники нашої делегації запросили колег з Польщі на терени Березнівщини на відзначення Дня незалежності України.

Переглядів: 1293
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту