Затримок із гуманітарними вантажами для соціальної сфери немає

Затримок із гуманітарними вантажами для соціальної сфери немає

Звернення щодо визнання гуманітарною допомогою вантажів, призначених для органів соціальної сфери, розглядаються першочергово. Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики.

Всі вантажі, які були спрямовані до лікарень, дитячих будинків, будинків-інтернатів, притулків, – всі розглядаються першочергово. На сьогодні немає жодних затримок за такими вантажами. Все, що стосується соціальної сфери, розмитнюється максимум протягом двох-трьох тижнів. Мінсоцполітики ініціює проведення додаткової перевірки за тими вантажами, де чітко не зрозуміле його призначення та кінцеві одержувачі.

Довідково: Станом на 21 червня до Міністерства соціальної політики надійшло 1190 звернень щодо визнання вантажів, послуг та коштів гуманітарною допомогою. З них 665 отримали позитивну відповідь, 376 були повернуті заявникам на доопрацювання через брак документів чи неправильність оформлення або знаходяться на перевірці правоохоронних органів. Решта звернень знаходяться на розгляді Мінсоцполітики та погодженні інших центральних органів виконавчої влади.

Переглядів: 981
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту