На Рівненщині за порушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті притягнуто до відповідальності 18 посадових осіб

На Рівненщині за порушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті притягнуто до відповідальності 18 посадових осіб

Законодавством України про дорожній рух та автомобільний транспорт визначено, що основними завданнями державного регулювання та контролю у сфері автомобільного транспорту є створення умов безпечного, якісного й ефективного перевезення пасажирів. Про це повідомила прес-служба прокуратури Рівненської області.

Проте, проведені органами прокуратури Рівненщини перевірки з цих питань засвідчили, що нерідко послуги з перевезення пасажирів надаються перевізниками неякісно, а утримання доріг автомобільними службами проводиться вкрай неналежно.
Зазначені порушення норм чинного законодавства є наслідком неналежного контролю й нагляду за безпекою руху з боку контролюючих органів, недостатнім залишається й рівень координації діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо належної організації регулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом.

За результатами проведених у 2013 році перевірок у сфері безпеки на автомобільному транспорті органи прокуратури Рівненщини виявили та зареєстрували 2 кримінальні правопорушення, внесли 35 документів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто вже 18 посадових осіб (11 з них - це чиновники органів контролю).

Переглядів: 900
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту