На Рівненщині інвестують бюджетні гроші на розвиток культурно-дозвіллєвого комплексу

На Рівненщині інвестують бюджетні гроші на розвиток культурно-дозвіллєвого комплексу

Проект "Створення умов для розкриття творчих здібностей і талантів дітей та молоді в процесі діяльності культурно-дозвіллєвого комплексу" Малолюбашанської громади Костопільського району став переможцем всеукраїнського конкурсу. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Завдяки цьому селяни залучили 100 тисяч гривень із державної скарбниці. Ще 15 тисяч гривень на реалізацію проекту виділили із районного бюджету та понад 45 тисяч профінансували з сільської казни. Цього вистачило, аби встановити твердопаливний котел, замінити в клубі систему опалення, вікна та двері.

Цьогоріч також капітально відремонтують покрівлю. Тим часом внутрішній ремонт уже зробили. В затишних залах постійно займаються фольклорні колективи. Зібраний унікальний матеріал старше покоління передає молоді. Діє в структурі КДК також бібліотека, етнографічна світлиця та народознавча кімната.

Разом із тим є в Малій Любаші можливість залучати дітей із різними вподобаннями, адже для розширення можливостей культурно-дозвіллєвого комплексу в рамках проекту закупили всю необхідну музичну, фото- та відеоапаратуру. Завдяки цьому створили умови для творчого розвитку сільської молоді.

Переглядів: 1022
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту