+380673870816 +380673870816

У стінах Міжнародного економіко-гуманітарного університету розпочалася "Журналістська весна"

"Журналістська весна" в МЕГУ. Її другий день розпочався із презентації книги, присвяченої відомому майстру слова, журналістові Володимиру Боденчуку. Аби поспілкуватись із студентством до Міжнародного економіко-гуманітарного університету завітали такі метри української журналістики як Віктор Набруско, Сергій Бондаренко, Ігор Паримський. Шановані гості приїздитимуть до вишу впродовж тижня. 

Цьогорічна "Журналістська весна" буде особливою, - переконані на факультеті майбутніх "акул" пера та мікрофону. Відрізнятиметься вона від попередніх низкою майстер-класів від авторитетів як місцевої, так і української журналістики загалом.

Ольга Мітчук, декан факультету журналістики МЕГУ:

- Цього року ми перейшли у формат майстер-класів для того, щоб студент отримав те, заради чого він сюди прийшов – це журналістські навики. 

Другий день "Журналістської весни" на факультеті розпочався з презентації книги-спогадів про відомого журналіста, публіциста, нашого земляка Володимира Боденчука. Людини, що вписала свій яскравий рядок в архітектоніку українських друкованих мас-медіа.

Віктор Мазаний, співавтор книги, заслужений журналіст України:

- Читаючи цю книгу, студенти факультету журналістики можуть пізнати усі його грані таланту. Я знаю досконало особливості його творчості. Це був творець. Він відображав дійсність з любов’ю, розумом. Писав знамениті нариси про олімпійських чемпіонів, космонавтів. 

Поради від професіоналів студентство МЕГУ може отримати не лише на сторінках презентованої книги, але й безпосередньо від запрошених гостей. Молодь каже, що для них це чудова нагода самоствердитись у своєму виборі та підвищити професіоналізм.

Тетяна Стецька, студентка факультету журналістики:

- Це дуже приємні зустрічі. Це ті люди, від яких можемо багато навчитися. Адже те, що вчимо в університеті – це переважно теорія. Для перших, других курсів такі зустрічі цікаві. 

Завітали гості не лише для того, щоб дати певні професійні поради, а й щоб обговорити проблеми української журналістики з молодим поколінням. Занепокоєні представники мас-медійної сфери публічними побиттями українських журналістів.

Володимир Різун, директор Інституту журналістики:

- Таких фактів ми не повинні допускати і реакція журналістської спільноти повинна бути однозначною. Такого не повинно повторюватись. Нам треба об’єднуватися. Я проти цеховості в журналістиці. 

Експерти сподіваються, що нове дихання та хвилю піднесення українській журналістиці все ж принесе саме це молоде покоління. На них покладають великі надії і сподіваються, що найкращий досвід та традиції відображення суспільно-важливої дійсності майбутні "акули" пера та мікрофону все ж збережуть. "Журналістська весна" триватиме на факультеті упродовж всього робочого тижня. Її підсумки підіб’ють цієї п’ятниці під час конференції.

Схожі статті