+380673870816 +380673870816

У Рівному в НУВГП проходить всеукраїнська конференція "Науково-технічні проблеми сучасного залізобетону"

Справжнє наукове свято розпочалось у стінах Національного університету водного господарства та природокористування. Принаймні так викладачі НУВГП назвали сьому Всеукраїнську науково-технічну конференцію "Науково-технічні проблеми сучасного залізобетону". Триватиме вона до кінця травня. 

Всеукраїнська конференція на тему "Науково-технічні проблем сучасного залізобетону" зібрала у стінах Національного університету водного господарства та природокористування науковців та фахівців цієї галузі з різних куточків України. За словами проректора НУВГП, рівненський виш для проведення сьомої конференції обрали не випадково.

Світлана Левицька, перший проректор НУВГП:

- Наш колектив компетентний у цій галузі. Тому місце проведення цієї конференції обрали не випадково. 

Нині будівельна галузь на Рівненщині, складовою якої є залізобетонні конструкції, розвивається швидкими темпами. Наприклад, реконструкція перинатального центру, готелів "Мир" та "Україна", офісних та підземних торгових центрів.

Євген Бабич, завідувач кафедри інженерних конструкцій НУВГП:

- Для подальшого розвитку будівельної галузі у Рівненської області є унікальні умови. Це наявність сировинної бази, системи підприємств будівельних матеріалів і реконструкцій, будівельних виробничих фірм і підприємств, кваліфіковані проектні організації, наукове супроводження проектів та достатня кількість кваліфікованих кадрів.

Ще починаючи з 60-70-тих років Україна, зокрема Рівненщина, була відома на увесь Радянський Союз своїм будівельним потенціалом у виготовленні високоміцних залізобетонних конструкцій.

Петро Кривошеєв, голова науково-технічної ради ДП НДІБК:

- Україна була однією із республік Радянського Союзу, яка започаткувала дослідження і розробку високоміцних бетонних конструкцій. Ми проводили всесоюзне зібрання щодо високоміцних конструкцій у Львові. Уряд Радянського Союзу вирішив створити завод високоміцних бетонних конструкцій.

Науково-технічна конференція присвячена темі залізобетону триватиме до 31 травня. За цей час фахівці галузі, експерти та науковці планують обговорити чимало актуальних проблем та напрацювати шляхи їх вирішення. Послухати думки авторитетних спеціалістів мають змогу і студенти, що опановують в НУВГП відповідний фах. Адже потужна наукова робота з молоддю є одним з пріоритетів у виші.

Схожі статті