У Рівному в парку Шевченка захопили самовільно землю

У Рівному в парку Шевченка захопили самовільно землю

Ласий шматок. 5 соток землі у парку Шевченка наприкінці квітня самовільно почали забудовувати під літній майданчик. Не змогли зупинити це ні міліція, ні прокуратура.

Нині там вже встановили шість столиків та почали смажити шашлики. Депутат Рівнеради, а за сумісництвом і заступник директора міського об'єднання парків культури і відпочинку Анатолій Чугуєвець б’є на сполох та звертається до очільника міста Володимира Хомка з проханням розібратися у ситуації і завадити самовільному захопленню землі.

Анатолій Чугуєвець, депутат Рівнеради:

- На даний момент будівництво закінчилося. Підготували шість майданчиків для столиків. Кожен день в мангалі на території парку горить вогонь, встановлена сцена. Не оформлюється оренда. Нахабно далі продовжується робота. Ніхто ні на міліцію, ні на прокуратуру не звертає уваги. 

Розібратися у самовільному захопленні землі у парку Шевченка очільник Рівного Володимир Хомко доручив комісії міськради із земельних питань. Запевнив, що яке рішення депутати приймуть, так місто і зробить. Головне, щоб все було згідно із законом.

Переглядів: 1656
Коментарі
01:45 25.05.2013
Піпа
Все згідно закону....Цікаво.........
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту